Filtry jsou náš život

od vývoje, přes dodávky
až po instalaci a servis

Máme to srovnané. Filtry i firemní priority.

Jsme součástí evropského společenství firem vyrábějících vzduchové filtry. Naším cílem je připravovat kvalitní filtry za příznivé ceny a působit na Českém a Slovenském trhu i v budoucnu. K fázím výroby a dodávek filtrů přistupujeme profesionálně. Abychom uspěli, dbáme nejen na kvalitu filtrů a služeb, ale hlavně přistupujeme ke klientům osobně. Díky tomu jsme schopni reagovat na různé odlišnosti použití filtrů u jednotlivých klientů. Chceme být výrobcem filtrů i v budoucnu. Proto vytváříme s klienty pevné spojení. My vyrábíme a dodáváme kvalitní filtry, pomáháme při zvládání nečekaných situací a případných změn ve filtraci a klienti nám pomáhají rozvíjet naši nabídku a zlepšovat poskytované služby.

Vývoj

Bohaté zkušeností dávají naším odborníkům možnost neustále vylepšovat dostupné technologie, hledat nová, občas i neobvyklá řešení, ale vždy k maximální spokojenosti zákazníků. Také jako jedni z mála nabízíme čistění suchým ledem, které má mnoho výhod oproti běžně používaným metodám.

Výroba

Kvalita je vždy na prvním místě ať se jedná o výrobu běžné technologické součástky nebo komplikovaného technologického řešení. Filtry milujeme a filtry žijeme. Používáme jen kvalitní ověřené materiály pro zajištění maximální životnosti naších filtrů.

Dodávky

Běžné filtry z našich skladových zásob expedujeme ihned po obdržení objednávky, abyste nemuseli zbytečně čekat. V případě návrhů komplikovaných systémů se vždy snažíme vyhovět zákazníkovi, kdy dodržování termínů považujeme za projev úcty.

Variace

Disponujeme širokou nabídkou filtrů počínaje běžnou vzduchotechnikou až po filtry pro průmysl či lakovny. V naší nabídce naleznete nejenom veškeré vzduchové filtry, filtrační materiály, odprašovače či vzduchotechnické jednotky, ale také jejích různé komponenty a příslušenství.

Ochrana

Snažíme se minimalizovat dopad naši existenci na okolní svět. Používáme materiály a metody, které minimalizují množství odpadů. Děláme vše proto, aby se zde dobře žilo i naším vnoučatům.

Servis

Rádi pečujeme o své zákazníky. U nás za rady nemusíte platit. Ať potřebujete jen pomoct s výběrem vhodného filtru či potřebujete zajistit kompletní servis vzduchotechniky včetně výměny filtrů či revizí, jste na správném místě. Také zajišťujeme strojové čištění jak suchých, tak i mastných vzduchotechnických systémů.

Zdraví

Zdraví si člověk nekoupí a je naší prioritou. Uděláme vše proto, abyste vy, vaše rodina, přátelé či zaměstnanci dýchali jen čistý vzduch. Máme vše nezbytné i proto abychom kvalitu prostředí ve kterém žijete či pracujete pozvedli na vyšší úroveň.

Bez starostí

Zajišťujeme jak drobné dodávky, tak i řešení na klíč, kdy se o nic nemusíte starat. Uděláme vše za vás a vše pro vás. Navrhneme vám řešení, uděláme pro vás projekt, vyrobíme nezbytnou technologii, dodáme vše včas, pečlivě pro vás vše smontujeme, provedeme nezbytná měření, nastavíme regulaci a nakonec zajistíme nezbytnou revizi.

Žijeme filtry, dýcháme pro filtry i s filtry.